Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] 1,8 20V AGN Wartości bloków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] 1,8 20V AGN Wartości bloków

    Zamieszczone przez obrus
    Zimą 2010/2011 po kilku miesiacach uzytkowania, lewa wycieraczka zostala zablokowana przez padajacy snieg w pozycji gornej. ASO dokręciło ją i wydawalo sie ok.
    Niestety sytuacja się powtorzyła niedawno i w serwisie stwierdzono, że konieczna jest wymiana mechanizmu i ramienia wycieraczki oraz ze nie należy się wymiana
    na mocy gwarancji gdyż minęły juz prawie dwa lata (auto jest na firmę)
    Wg. mnie:
    1) skoro raz problem wystąpił i sie powtórzył - to znaczy że go nie naprawiono jak trzeba - albo ASO nie wiem jak to zrobić, albo faktycznie jest coś nowego, czego nie było dotąd. Ale to i tak problem ASO
    2) A ile trwa gwarancja na firmę? Nie 2 lata?

    W końcu po PRAWIE 2 latach autko jest na gwarancji czy nie?

    Zgłosić wszystkie usterki na pismie do ASO i najwyżej postraszyć sądem, gazetami, telewizją itp.

  • #2
    [O1] 1,8 20V AGN Wartości bloków

    Witam, czy ma ktoś opis lub wie gdzie mogą być wartości bloków dla silnika AGN wraz z wartościami wzorcowymi? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Na necie są ale do innych typów.
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

    Komentarz


    • #3
      a co sie dzieje z autem ze szukasz tych opisów ?podstawa w logowaniu tego silnika jest przepływka i sonda ,blok 2 i 7
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        Ja szukam do BXE, ale też ciężko znaleźć coś w formie PDF, widziałem gdzieś skany, ale nie wiem z jakiej książki, bo próbowałbym jej poszukać....

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X